Zapisz się 

Program ograniczania picia

Jestem psychologiem i chciałbym przedstawić Wam moją usługę, która może okazać się niezwykle pomocna dla osób borykających się z problemem nadmiernego picia. Moim celem jest zapewnienie wsparcia i pomocy w procesie ograniczania spożycia alkoholu.

 
 
Program ograniczania picia, który oferuję w moim gabinecie, oparty jest na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Rozumiem, że każda osoba ma swoje własne przyczyny i motywacje, które skłaniają ją do sięgnięcia po alkohol. Dlatego też staram się zidentyfikować te czynniki i opracować spersonalizowany plan, który będzie skuteczny i dostosowany do potrzeb każdego klienta. 
 
W ramach programu ograniczania picia oferuję szeroki zakres działań, które mają na celu pomóc pacjentom w osiągnięciu swoich celów. Pracuję zarówno z osobami, które pragną nauczyć się kontrolować swoje spożycie, jak i z tymi które chcą całkowicie zrezygnować z alkoholu. W trakcie naszych sesji będziemy wspólnie analizować przyczyny nadmiernego picia, identyfikować sytuacje, które prowokują do sięgnięcia po alkohol oraz opracowywać strategie radzenia sobie z pokusami. Będę również dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić wsparcia w trudnych momentach.
 
 
Wierzę, że każda osoba ma potencjał do zmiany i jestem gotów pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów. Jeśli czujesz, że program ograniczania picia może być dla Ciebie odpowiedni, zapraszam do kontaktu. Razem możemy stworzyć plan, który pomoże Ci odzyskać kontrolę nad Twoim życiem i dalej bez skrępowania korzystać z jego uroków.
 
 
Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie czeka na Ciebie profesjonalne wsparcie i troskliwa opieka. Nie musisz zmagać się z problemem nadmiernego picia sam(a) - jestem tutaj, aby Ci pomóc.
 
 
Serdecznie zapraszam do kontaktu! Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz wiadomość w formularzu.

Poczuj że odzyskujesz władzę nad swoim życiem!

Pokonaj przeszkody, przejmij kontrolę!

Zapisz się na program

 

Spotkanie w ramach programu ograniczenia picia trwa trwa 50 minut, a jej koszt to 200 złotych. Proszę w wiadomości zaproponować dogodny dla siebie termin. Pracuje w poniedziałki środy i piątki w godzinach 15-21 oraz w soboty 10-16.

Gabinet mieści się w Łodzi ul. Brzeźna 3 lok 113 

Istnieje możliwość spotkań online w kraju i zagranicą. 

 

Imię i nazwisko
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rafał Wilewski

Twój osobisty psycholog

Również online

 

Rafał Wilewski

Porady, terapie, wsparcie, pomoc

Do stworzenia strony wykorzystano kreator stron www WebWave

Porady psychologiczne  Terapia psychologiczna  Zaświadczenia i opinie psychologiczne  Program ograniczenia picia

szybki termin na dziś łódź górna polesie retkinia bałuty  Sródmieście grabieniec teofilów chojny dąbrowa złotno  żabieniec marianów  radogoszcz łagiewniki julianów marysin rogi rokicie nowe chojny dąbrowa wiskitno olechów janów mileszki nowosolna  andrzejów stary widzew stoki sikawa podgórze zarzew zdrowie mania piastów górniak koziny katedralna lublinek  ruda starowa góra rzgów  karolew łagiewniki kurak smulsko centrum doły zgierz augustów bedoń przykościelny marysimek andrzejów justynów nowy  gałkówek gałków  andrespol kraszew wiśniowa góra stróża kolumny piotrkowska kilińskiego dąbrowskiego przybyszewskiego

zgierska marysińska wojska polskiego rzgowska czmp centrum zdrowia matki polki  pabianicka retkińska piłsudskiego  darmowy porada ptsd trauma depresja smutek lęk strach fobia samobójstwo schizofrenia zaburzenia osobowości zdrada rozwód picie uzależnienie zaburzenia lękowe anoreksja bulimia zaburzenia kompulsywne choroba afektywna dwubiegunowa paranoja  obawa obawy lęki boję się społeczna stres nerwica nerwice kłopoty w szkole w relacjach trudności w koncentracji emocje płaczliwość uzależnienie od komputera hazardu seksu zakupów pracoholizm od pracy myślenia od narkotyków marichuany leków opiatów heroiny dopalaczy osobowość narcystyczna border line histroniczna kłopoty w szkole w pracy w rodzinie zdradaurojenia zespół otella fobiczne stresowe rozwój coaching mentoring paranoja autyzm asperger aspergera autystyczne terapia rodziny rodzinna młodzieżowa dorosłych

na nfz szybko doświadczony dobry najlepszy polecany meżczyzna facet kobieta dla dziecka dla mamy dla żony męża nastolatka psychoterapia  

 

zadzwoń

Rafał Wilewski

 534836954